Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chladič Freezer 7 pro Rev.2 pro AM2

Dobrý den.
Dnes jsem koupil tento chladič na procesor amd athlon x2 5600+ (AM2). Byl u toho (ten plas) který ten chladič drží na procesoru. Ale ten mi na desku nepasuje (asi intel) a nic jiného tam není. Manuál na internetu je stejný jako papíroví, a myslím že vše delám správně, ale ja potřebuji ten plast užší a delší (šroubky blíž u sebe) a to co mám je hranaté. Dělám to špatně a nebo mi to ktomu nedali?? Prosím co mám dělat abych ho tam dal? Děkuji za případné odpovědi.

Koukám, že je to stejné jako u Freezeru 13 Pro.
Černý rámeček si dej stranou a otoč si návod na AMD. Potřebuješ dva ze šroubků a dva děrované plíšky ve tvaru L. Plíšky našroubuješ jak máš k pláškům vyčnívajícím ze spodní části pasivu. Doporučuju dát si počítač na bok. Pak to položíš na procesor, třema dírama na jedné straně provlečeš tři černé výčnělky u socketu, to samé na druhé straně, postavíš počítač a hotovo.
Nevím, jestli je potřeba sundavat chladič z pasivu abys mohl přišroubovat "nožičky", Freezera 7 jsem montoval před 3 rokama sám sobě na i7 920 a už si nevzpomínám.

edit: Takže podle obrázku od MM... musíš chladič z pasivu sundat (na každé straně jedna západka) před pokusem našroubovat "děravé nožičky" z obrázku. Až skončíš, tak ho stejným způsobem nacvakni a připoj k desce.

jak to tam pripevnit je urcite napisane v navode. Bud to pruzi a teda sa to len zacvakne na vystupky patice, alebo to postavis na CPU bez tych plechov, plechy nasunies na paticu, a azpotom priskrutkujes na chladic.
P.S. ak to nie si schppny pochopit tak by si dovnutra PC nemal sahat.