Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD po narazu chropti a je necitelny - je jeste sance na zachranu?

Ahoj,

stala se mi nemila vec, velice nesetrne jsem bouchnul, resp. nechal spadnout (z 1 m) externi WD 2,5" HDD 100GB v hlinikovem boxu. Kupodivu nelze HDD nacist, zkusil jsem ho dat do jineho boxu, nic. Pri snaze o nacteni (zobrazeni obsahu) HDD chropti, cvaka a nechce se mu komunikovat. Je jina moznost, nez to dat onem odbornikum, co z toho neco vytahnou po rozebrani HDD (za nemale penize), pripadne mate-li nejake zkusenosti s temito firmami, budu rad, kdyz se podelite.
Diky, M.

Jak jednoduše na záchranu smazaných souborů z harddisku? (reklamní článek) (los)

Tak diagnoza zni: 2 hlavy nectou, poskozeny povrch. Byl jsem pripraven do toho vrazit tak 5000Kc, ovsem cena ziskani cca 70% dat je asi 3x vyssi - cca 15000Kc bez dane.
Takze jsem v ...
Pouceni - nepoustet HDD z 1m, ev. ano, ale predtim zazalohovat.
Diky za reakce, M.