Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přípojka na internet

Mám, pro někoho, možná blbý dotaz.
Když je do bytu zavedena přípojka, přes kterou v současnosti běží internet od UPC, je možné ji využít pro připojení od jiného poskytovatele nebo nový poskytovatel musí zřídit vlastní? Nebavím se teď o bezdrátovém připojení, které sem doposud využíval...
Díky moc za odpověď.

No, pokud to chápu správně, tak ti doporučuji použít hlavu: Koaxiální kabel vedoucí od UPC k tobě. A ty chceš někde, kdesi, snad v mimoprostoru, k němu přidat jiného poskytovatele. Technicky by to snad i bylo realizovatelné, ale kde seženeš druhého kabelového operátora? A jak bys je rozdělil od sebe? (kabelový modem je vázán na určitou přípojku a jinde nejede)

Kabel UPC odstrihnout muzes, ale pokud by si se rozhodl ho zase jednou zavest, tak to potom zaplatis. (Ten kabel jinak vede do rozvodnove krabice UPC, je nekde v baraku a ta uz je samozrejme jejich majetkem.)