Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit PC při startu - po stisknutí klávesnice

Pls o pomoc...
Mám záhadu se kterou mi zatím nikdo neporadil..

Podělalo se mi PC..při startu se ptá " spustit obvyklym způsobem", nebo "opravit problémy"..
Začne odpočítávání, když nechám do nuly, napíše, že načítá soubory ...a zanrzne.
Když odpočet přeruším, zamrzne..
Když pohnu myší ..zamrzne..
Vložil jsem instalační CD...ale Bohužel to chce potvrdit volbu..enter a zamrzne.
Pokud ale vjedu na začátku do Biosu, klávesnice funguuje normálně..

Nevíte prosím někdo co s tím.?? Nebo poraĎTE jak spustit CD aniž bych sahal na klávesnici,,

Díky moc

Možná ta baterka není tak nabitá, jak ty si myslíš, že je nabitá. Na novou nemáš?