Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na mobil Android 2.3 nebo 4.0 a rozdíly

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, chci si koupit nový mobil buď nějaké HTC One popř. evo 3d. nebo nějakou Xperii od Sony (ericsson) a chtěl jsem vědět. Co je pro tyto nové, nebo staré rok mobily lepší jestli Android 2.3 nebo 4.0 a jaké jsou mezi tím rozdíly. Taky bych rád věděl jestli na 4.0 jedou všechny aplikace a hry stejné jako jsou na 2.3 a o co se rozšiřují možností aplikací a her. díky za odpovědi.. koval..

Prosím vás jestli někdo má skušenosti ze seznamu těchto obchodů htc-evo-3d abych si mohl přečíst i nějaké recenze o něm jestli tak kdyby nebyl z této nabídky obchodů tak prosím o to aby jste napsali nějaký dobrý obchod (odkaz) na něj napsat tady vlastní recenze skušenosti z komunikací s obchodem, reklamační záležitosti atd. trochu bych o tom chtěl podiskutovat.. díky koval