Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávač Sencor SFP 5660 - přenos souborů

Zdravím. Dnes jsem si přinesla domů mp3/mp4 přehrávač Sencor SFP 5660 a narazila na problém. Když jsem přehrávač připojila k počítači, ovladač se sice sám nainstaloval, ale mp3 se neobjevuje jako nový disk. Čekala jsem, že přenos souborů bude probíhat podobně jako u starších mp3 (tzn. přehrávač se otevře jako vyměnitelný disk a soubory se klasicky přetáhnou),nebo jako u Ipodu, prostřednictvím programu. Mám tento přehrávač dočasně, Ipod mám na reklamaci a docela ráda bych ho využila. :D V příručce se píše, že pro přenos souborů používají WMP9,nebo 10. Já mám WMP11 a návod na použití verze 9,ani 10 mi na 11 nejde použít. Soubory jsou ve formátech WMA i mp3,takže s tím by problém být neměl. Asi jsem na tohle totálně levá, ale pro přenos souborů z počítače do přehrávače je v příručce jen pár řádků jasně daných pro toto:"Pro MWP9: volba Kopírovat do přenosného zařízení."- Tu, ani žádnou podobnou jsem ve verzi 11 nenašla. a "Pro WMP10: volba Přidat do seznamu Sync."-Která se mi taky nenabídne při kliknutí pravým tl. na WMA soubor. Nikde na netu jsem nenašla, jak do přehrávače soubory dostat. Mohl by mi někdo poradit?

A počítač ten přehravač normálně vidí, resp. udělá takovej ten zvuk, jako když připojíš usb když připojíš přehravač do usb slotu? Co máš za operační systém?Problém může bejt v samotnym přehrávači (vada, nekompatibilita). Pokud máš možnost, zkus připojit přehravač do jinýho pc, nebo zkus jinej USB slot na tvym pc a uvidíš.
Ty nejjednodušší věci bejvaj často nejsložitější:D

Hledala jsem v příručce, tam není ani zmínka. Vše se točí jen ohledně nastavování titulků skladeb, nastavení videa, záznamu zvuku,displeje a jazyka. Žádné pokročilejší nastavení přímo v přehrávači není, nenašla jsem ani žádné zamykací tlačítko, kterým by se musel třeba odemknout. Jinak se přehrávač normálně nabíjí, počítač ho ohlásí ihned po připojení, ale jako disk ho nezobrazí.

Nějaký takový přehrávač se mi taky dostal do ruk (majitelka se mě ptala jak tam dostat soubory) - no nechtěl bych ho ani zadarmo...
WMP vůbec nepoužívám a jakýsi PC režim tam sice po nainstalování jakési aplikace z toho přehrávače šel (ale jen jednou) nastavit, ale zkopírované soubory stejně přehrávač nezobrazil, takže nešly pustit.
Co jsem z manuálu pochopil, soubory se snad nejdříve nahrají do knihovny médií WMP (nebo jak se to jmenuje) a ta se pak synchronizuje s přehrávačem. Jiným způsobem (přímé kopírování souborů jinak než synchronizací s WMP) to asi nepůjde...