Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí kino - PC - TV

Dobrý den,

snažím se propojit Domácí kino s PC + TV jako druhý monitor.

Mám to teď tak, že z grafické karty mám HDMI do televize a z televize scartkou do kina, jenomže z kina vychází jenom šum.

Nějaké nápady? Díky.

No karta by měla přenášet jenom HDMI obraz ,ale zvuk ne,takže zvuk tam hodit přes jack nebo optiku z pc
jinak to nepujde.Mě osobně když jsem to hodil přes jacky do pc ,tak zvuk šel ale nějak tam šumělo
takže asi lepší pšes tu optiku.:-)

hmm tak když to má hdmi výstup, to znamená že SCART je jediný vstup? To je divné, navíc Scart z kina bude urco take vystup , z jakého je to domácí kino roku? Ale znamenalo by to, že to prakticky neumí zpracovat žádné vstupy krome scart a to se mi nezdá (aspon video a zvukove přívody by to mělo jěště mít). Idelaní je samozrejme jedno hdmi jako vstup a druhe vystup aspon nedochazi k přepočtu signálu na jiné rozhraní.
Otestovat by to mělo jít snadno - pokud spojíte pres hdmi pc primo s TV tak funguje? (měla by). A přepojení s kinem by melo byt jen přidat vstup/kino/ výstup a nastavit kino, ale to už jste jiste zkousel. Obávám se, že bez toho abych se v tom pohrabal, víc neporadím.

propojení TV - PC přes HDMI jde, přehrává zvuk a slouží jako další monitor.

Po přidání scart z TV do Kina kino jenom šumí.

Pamatuji si cca rok zpět, že sem připojil k té samé TV notebook přes HDMI a kino normálně hrálo. Pravda.. bylo tam více možností nastavení co se týče zvuku (na notasu). Normálně sem to propojil a nastavil přehrávání zvuku z HDMI a frčelo. To tu v PC nemám... mám nainstalované nejnovější ovladače na vše. Třeba existuje nějaké rozšíření.