Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí kino - PC - TV

Dobrý den,

snažím se propojit Domácí kino s PC + TV jako druhý monitor.

Mám to teď tak, že z grafické karty mám HDMI do televize a z televize scartkou do kina, jenomže z kina vychází jenom šum.

Nějaké nápady? Díky.

No karta by měla přenášet jenom HDMI obraz ,ale zvuk ne,takže zvuk tam hodit přes jack nebo optiku z pc
jinak to nepujde.Mě osobně když jsem to hodil přes jacky do pc ,tak zvuk šel ale nějak tam šumělo
takže asi lepší pšes tu optiku.:-)