Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cool URL

jak na cool url ?

adresa bude treba

www.eshop.cz/zbozi/jmeno-kategorie/nazev-vyrobku/

a z tohodle jsem zatim schopnej udelal akorat

...?page=vyrobek&kategorie=jmeno-kategorie&vyrobek =nazev-vyrobku

no a ted jde o to jestli kategorie a vyrobek jde prepsat na jejich id cisla jeste pres mod_rewrite nebo bych to musel potom resit v php a mysql ?

dik

co tohle: vytvoreni-pratelskeho-url.php?
Osobně bych se snažil zbavit i toho ID a možná, ho alespon spíš posunout na konec url

:-D Ted dělam web a hezké URL řeším "hardwarovými soubory" - prostě soubory a adresářová struktura.
s tim, že soubory jsou "prázdné" a maji na prvním řádku ID a vytáhnou si to z databáze...
]:) řikám tomu azorův 25% redakční systém - update se dělá přes myPhpAdmin, kdo se s tim má programovat...