Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor- otevřít v programu

Dobrý večer, mám menší problém. Mám soubor s koncovnkou .bin a ve vlastnostech mam nastavený, že se má otevírat v programu "poznámkový blok". Nevíte jak tuto předvolbu změnit, aby tam nebyl žádný program? Mám Win7 HP. Děkuji.

Když neumíš poradit, neraď... :-/

Já nechci měnit ikonku, ale odstranit nastavení spuštění toho souboru, poznámkovým blokem ( ani jiným programem ). Zkrátka nechci aby byl definovaný jakíkoliv program na spuštění .BIN souborů !!!

fajn:
click start,click run,type in cmd and click ok,
then type
assoc .fileext=
and press enter
this will return the association to none.
(where .fileext is the extension of the file type you want changed to none)
example;
assoc .xlt=
press enter, now .xlt is associated with nothing.