Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Floating point division by zero

dobry den
nemuzu nainstalovat nove ovladace geforce,po jejich instalaci mi polovina videi nejede a vyhazuje tuto hlasku:Floating point division by zero
velice bych uvital radu dekuji

btw:w7 64,GF 560TI Gigabyte,8 GIGA RAM,AMD Phenom II X4 980BE

Tak jeste jednou;nainstaluji gf drivery rady 300xx a po kliknuti na videosoubory mi u cca 90% videi vyjede tato hlaska.Dela to u avi,mpegu,flashe,proste u vsech znamych formatu,jen mne mate,ze nektera videa to prehraje,i kdyz je jich hodne malo.Pouzivam k-litle mega codec pack a zoom player,konfigurace hw vice nez dostatecna,system w7 64 bit,pravidelny update cca po tydnu,nesmysly nenahravam,taktovani nepouzivam co jeste potrebuje kdo vedet,myslim ze to je dostacujici info
s drivery rady200.... problemy nejsou zadne
a pokud si nekdo mysli,ze to dela jen me,at se nauci pouzivat google search a uvidi, ze nejsem zdaleka jediny,kdo ma tyto potize,osobne si myslim ze to bude problem nejakeho konfliktu s cipsetem???
btw:deska GA-880GMA-USB3

Tak tie Windoews nainstaluj nanovo, spravne ovladace dosky a grafiky (priamo z webu vyrobcu dosky a grafiky, ZIADNE INE), a uz tam NEinstaluj ziaden codec pack, ani mega ani super truper maximum superlite megacodec ani nic. A nainstaluj si len VLC player (mozes skusit aj GOM player)

Instalacka je ZCELA nova,zoomplayer pouzivam protoze mi vyhovuje ze vsech nejvic,ovladace taham jen ze stranek vyrobcu,a bez codecpacku se nikdo,kdo pracuje s videem neobejde,to muze potvrdit kazdy,k lite je spolehlivy,provereny a bezproblemovy codecpack,takze vratim se k puvodni otazce:vi nekdo,jak tuto chybu odstranit bez toho ze bych zase nakupoval novy a novy hw,a delal neustale preinstalace systemu?

Mno po nekolika verzich je tu verze 306.97 a ejhle drajvy sou najednou v cajku,video jede jak ma,zadny floatingy ani podobny blbosti
;ergo ja sem blbec a nvidia spravuje chyby tak nejak mi to nestymuje
No hlavne ze to opravili a todle by se melo zamknout nebo vymazat.