Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blbne laserová tlačiareň HP 1000

Začala mi nejako blbnúť. Na stránke sú akoby duchovia v smere zhora nadol-to znamená ten istý riadok písmen sa vyskytuje ešte v slabšom odtieni o asi 10 cm nižšie. Nechal som prebehnúť čistiaci program a nič. Neviem či by pomohla výmena tonera. Nestretol sa s tým niekto?

Našťastie sa mi to podarilo povysávať. Zelmer som nastavil na max. výkon, nasadil som na hadicu takú kefu čo k tomu bola a bolo to(predtým som to ešte normálne povysával). Po tonery ani stopa - sa mi ani veriť nechce.:-)