Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínanie hier bez príčiny počas hrania

Dobrý deň, mám menší problém neviem ako je to možné ale ak si zapnem hru napr Battlefield 3 na FULL detailoch rozlíšení 1920x1080, hra funguje prvých 5 min potom sekne minimalizuje a chce to vypnúť hru natvrdo cez procesy. Neviem čím to môže byť procesor v tedy dosiahne max teplotu 50-55°C čo je v poriadku a grafika max 75°C čo je tiež podľa mňa ešte v norme. Neviem či to môže byť 64bit OS ale ak tam hodím 32bit tak mi bude brať len 4GB RAM :/ čo ma dosť štve. Skúste mi niečo poradiť bavkám sa s tým už pol roka a stále nič PC som reklamoval povedali že všetko je v poriadku a to asi preto lebo testy zvládne vždy v pohode a teplotu som mal max na 73°C pri testovaní (nie BURN TEST). Ak máte niekto nejaké nápady rád niečo vyskúšam. Ďakujem

CPU: AMD FX-4100
GPU: MSI R6870-2PM2D1GD5/OC
RAM: 8GB KINGSTON 1333MHz
HDD: WD 1T 64mb Cache 7200RPM
Skrinka: Evolve Tornado WBS
Zdroj: Fortron 550W
OS: 64bit Windows 7

MSI malo na stránke originál program na testovanie: MSI KOMBUSTOR na ňom som to testoval a zasa kontrola teplôt otáčok a všetky frekvencie takt a iné som pozeral v MSI AFTERBURNER no s frekvenciami som nerobil nič akurát otáčky na ventilátore si pridávam a znižujem teplota sa mi tam ukladá pekne do grafu takže tam sa mi kontroluje najlepšie žiadne stiahnuté srandy proste originál od výrobcu.