Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anténa DVBT

Dobrý den. Pořídil jsem si tuto pokojovou anténu http://www.datart.cz/katalog/Pokojova-antena-VIVAN CO-V-29948-FULL-HD-DVB-T-flat-aktivni-antena-TVA-4 01.html , signál sice je, ale obraz se často rozpadá a kostičkuje, bydlíme ve zvýšeném přízemí. Napadlo mě, zkusit pořídit venkovní anténu a připevnit ji na balkon. Pomohl bych si touto venkovní anténou? http://digiprofi.cz/pocitace/elektronika/digitalni -vysilani/emos-dtvo-6-venkovni-antena-s-vestavenym -sezilovacem-35db

http://shop.atoselektro.cz/antena-lp-345-emme-esse _d411.html Kup nějakou takovouto a obraz by měl být
ok,já zkoušel pokojový ,pak rádoby venkovní ,předražený jak prase viz tvůj odkaz.Nakonec jsem zašel do prodejny satelitní techniky a koupil tuto za 450kč a spokojenost,popřípadě se kní dá dokoupit ca do 200kč
zesilovač.Antenu mě nechaly za zálohu odzkoušet a hnedka jsem si jí šel koupit.A to jsem byl po zkušenosti
z rádobi venkovními antenami smířen že u mne kvalitní příjem asi mńechytnu.:-):-)

Jedná se logaritmicko periodickou anténu, jak jsem odkazoval výše. :Lze ji zakoupit v různých délkách a tím i s různým ziskem. Je li místo, pak není nutno řešit zesilovačem. Navíc její výstup je 75 Ohm, čili se dá připojit koaxiál bez symetrizačního členu. Pokut televize hraje na vnitřní anténu, pak na venkovní bude hrát bezpečně.

Jo jo ,já mám tu nejmenší a jede parádně i bez zesilovače ,mam jí hozenou venku z okna vedle bytu .To co prodávaj v marketech a elektro krámech jsou jenom předražený šunty, co jdou maximálně tam kde je opravdu silný signál,ale jinak to jsou vyhozený prachy za nic.:-)