Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční recovery médium

Mám takový dotaz.
Mám nový notebook Acer Aspire 7560G.Pri prvním spuštění,jsem si vytvořil dvd recovery( na čtyři dvd to vyšlo. Jako recovery disk 1,2,3 a 4). Chtěl jsem si ho nainstalovat,jelikož mi začal system padat. Jenom že, první tři DVD se mi normálně nahráli do pc,ale to čtvrté,když to psalo,instalují se ovladače tak to na 15%,vyhodilo DVD a napsalo mi to že je soubor poškozen a nebo chybí. Může to být tím že je dvd 4 bez ovladaču a proto to nedoinstaluje?
Tak jsem přišel i o ten system win7 co tam byl přeinstalovaný a zatím používám jinou verzi win7.
Můžete mi prosím poradit co bych měl udělat,aby to šlo?
když si s těch dvd udělám nový recovery+ na to 4 dvd vypálím i ovládače,půjde to?
Předem děkuji za odpověď a za radu.
Přeji Vám hezký den.
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: ostatní (touchwood)

Buď použiješ stejnou (OEM, obyčejnou) verzi OS a k ní sériové číslo zespoda notebooku, nebo zavoláš na podporu Aceru (buď tvůj dodavatel notebooku nebo přímo výrobci) a požádáš o nová média.

Stávající špatně vypálené médium je prakticky k ničemu, leda bys to poslední (nefunkční) médium zkusil zkopírovat v dekstopovém PC, které má lepší mechaniku a vypálil jej znova na kvalitnější médium. Pokud je chyba jen v tom, že to nejde přečíst, tak by to mohlo pomoci. pokud nastala chyba už při vytváření média, je to ztracený případ.