Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé Bootování s SSD diskem

Dnes jsem si koupil SSD disk KINGSTON HyperX 120GB ale i s ním mi PC nabíhá víc než 1,5 minuty. Docela mě to štve... Díky za rady :-) Zbytek konfigurace: Procesor: AMD FX-4170 RAM: 4GB 1600MHz Základní deska: Gigabyte 990XA-UD3 Zdroj: Forton 500W Grafická karta: ASUS GTX 550Ti

mám ten stejný SSD disk. Windows 7 Home premium x64 naběhne od spuštění až na plochu za 11-12 sekund. Možná by si mohl zkusit sata kabel třídy 3 určený pro SSD, s ním by to teoreticky mohlo být rychlejší a nebo disk přepojit do jiného SATA na desce. Ten který používáš může být špatný.