Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Meteostanice s aktualizací přes internet přestala stahovat počasí

Zdravím,
máme meteostanici EVOLVE Pilot s aktualizací přes internet, skládá se z meteostanice, USB vysílače a venkovního čidla. Byl to dárek rodičům po stromeček, bezchybně fungovala a teď přestala z ničeho nic stahovat počasí, nic jsem neaktualizoval, neinstaloval, počítač používám pouze já, cizí zásah není možný.

O aktualizaci se stará program 4-Day Forecast, který mám nastavený jako po spuštění, ihned přes internet zaktualizuje počasí a přes USB vysílač ho pošle do meteostanice.
Stanice píše, že poslední aktualizace byla dnes, ukazuje počasí, přitom ale nemá co aktualizovat ani ukazovat, program v počítači je od včerejška "prázdný"- nestahuje počasí, jako kdyby byl blokovaný někde ve firewallu, ale není.

Aktualizace počasí (podle mě nejde vůbec) probíhá z netinfostation.com, ping 170ms.
Čas je úplně mimo, chvíli si myslí, že je půlnoc, teď zrovna ukazuje 18:25 i když je nastavená Praha a půl roku to fungovalo. Čas se stahuje ze stejné stránky.
Podle síťových přenosů po kliknutí proběhne aktualizace počasí, potom času a nakonec se ze stejného serveru stáhne několik ikonek. Verze programu je 1.05 beta, aktuální verze ze stránek výrobce, jediná pro Windows 7 64-bit. Zkoušel jsem program přeinstalovat, bez výsledku.

Netuší někdo co s tím? Nejde mi do hlavy, že to přestalo fungovat z ničeho nic samo od sebe, já jsem nic neudělal.

Vážení zákazníci,

podařilo se nám vyřešit problémy s odesíláním dat ze serveru, čímž by se měla automaticky obnovit funkčnost meteostanic EVOLVE PILOT a REVOLUTION.
Za vzniklé problémy se velice omlouváme, pokud u Vás nějaká závada přetrvává, neváhjejte nás kontaktovat.

Děkujeme za pochopení,
Váš tým EVOLVE

Téma z roku 2012,takže už asi máte i jiný typ stanice i FW.Ovšem jedna rada se dá stále použít:

EVOLVE [78.157.130.xxx] @mama112, 05.06.2012 15:47

Vážení zákazníci,
podařilo se nám vyřešit problémy s odesíláním dat ze serveru, čímž by se měla automaticky obnovit funkčnost meteostanic EVOLVE PILOT a REVOLUTION.
Za vzniklé problémy se velice omlouváme, pokud u Vás nějaká závada přetrvává, neváhjejte nás kontaktovat.
Děkujeme za pochopení,
Váš tým EVOLVE