Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořit vyplňovací kolonky v PDF?

Dobrý den,
Chtěl bych jsem se zeptat, jak se dá vytvořit do PDF, abych tam mohl dát ty vyplňovací kolonky? Tedy, že je normální text a poté jsou někde kolonky(jako Příjmení) a za příjmení mám kolonku, do které to vepíši? v jakém programu se to dá udělat?
Mockrát děkuji za odpovědi

jak už tady bylo napsáno Adobe Acrobat.... je nejlepší zkus si Trial verzi,
samozřejmě ta trial jde i prodloužit na neomezenou dobu všichni víme jak že ano... :-D

Adobe Acrobat X Pro stačí si třeba ve wordu napsat text uspořádat ho a v programu Adobe.... ho převést do PDF a kliknout tam na Tools a vybrat možnost Form dále doplníš tabulky pro vepisování textu a je to
(kalsickej PDF formulář)

Když už má Acrobata, proč se s tím mastit navíc ve Wordu?

Všichni sice ví, že je možno prakticky jakýkoliv sw nějak cracknout, ale je to opravdu potřeba dělat? Před pár týdny končila akce Adobe (cz?), kdy bylo možno koupit upgrade balíku CS 3/4 Web Premium na 5 se zárukou free update na 6 v tzv. grace period za nějakých 9.100 Kč.

Update fungovalo i ze školní verze (pro studenty), která se dala před pár lety pořídit za 2.400 komplet. A výsledkem je komerční verze bez jakýchkoliv omezení.

Doba, kdy samotný fotošop stál 40.000, je pryč. Dnešní ceny jsou (s ohledem na to, co balík CS umí), vysoce příznivé.