Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení Outlooku?

Dobrý večer, prosím vás o radu.

Mám všechny své e-mailové schránky v jednom Outlooku Express na jednom počítači (WinXP). Zprávy se z POP3 stahují, a tím pádem ve schránkách (v prohlížeči) se sice jde přihlásit, ale nejsou tam žádné zprávy. Chtěla bych si Outlook zrušit, ale samozřejmě nechci přijít o zprávy. Jak je všechny navrátit zpět?

Hledala jsem radu googlem, ale k ničemu jasnému jsem se nedopracovala...
Moc děkuji

Haha, v podstatě odjakživa používám klienty, teď ale mám netbook s OE který budu přeinstalovávat a zatím nevím kde budu kilenta mít. Proto je lepší zatím webmail abych měla k poště přístup odevšaď.
A všude jsem tedy zaškrtala "keep a copy on server".
Dík

No a než ten netbook budeš přeinstalovávat, tak si z něj vykopíruj *.dbx soubory, pošta je v nich. Pokud budeš někde jinde rozjíždět OE, tak si je tam můžeš zase naimportovat.