Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC nejde obraz

Dobrý večer,
potřeboval bych pomoc, mám novou sestavu, kterou jsem si dělal sám a nejde mi obraz. Deska má integrovanou grafiku zkoušel jsem to zapojit i přes ní, ale obraz také nejde. Napájení 8pin na procesor mám zapojené. Zkoušel jsem i grafiku vyndat a zapojit to do interní grafiky, ale nepomohlo to. Prosím o radu.

Sestava
Ram: Kingston HyperX 4GB 1333MHz
Základní deska: ASUS P8H67-M
Procesor: Core i3-2100 BOX (3.1GHz, LGA1155, VGA)
Grafika: Sapphire VGA ATI Radeon HD 6770, 1GB GDDR5
Zdroj: AKASA Eco-Friendly Power, 600W, 80+

Znovu to rozeber, zkontroluj zda v bedně nemáš sloupek "navíc" v místě, kde není příslušný otvor v mainboardu. Zkus samotný mainboard (nejlépe volně položený na stole - pozor na kovové předměty) s CPU a RAM. Pokud to na tu interní grafiku naběhne, tak to můžeš vrátit do bedny, jinak je nutno zjistit pachatele. Je vhodné provést i reset CMOS. Pokud máš více paměťových modulů, zkus každý z nich samostatně. Jinak doufám, že jsi při vkládání CPU do soklu ho tam nerval násilím a nezlikvidoval kontaktní piny.

cmos si uz zmazal? Skontroloval si jumper clear CMOS ak nejaky je ze je v spravnej polohe? (navod k doske)
A ked to nebude pipat ani bez RAM ani po clear CMOS tak treba vymienat postupne CPU za iny a zdroj za iny, ked nepomoze tak je vadna doska, ked nieco pomoze tak je vadne to nieco.
A skontroluj si od ktorej verzie BIOSu ta doska podporuje dany CPU, na webe vyrobcu dosky

potom je pravdepodobne problem niekde v CPU alebo doske alebo zdroji. Usadil si CPU urcite spravne orientovany? neni tam kilo pasty nejakej vodivej? :) moze byt aj vadna zakl.doska (alebo odpalena ak si nahodou mal distancny stlpik kejsu na blbom mieste)
P.S. este dufam ze tvoj zdroj ma 24pin konektor a nie 20pin, a ze si zapojil aj vsetkych 8pinov toho dodatocneho napajania dosky.