Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záleží na reproduktoru nebo zesilovači ?

ahoj mám zesilovač 2X 200W na 12 volt. baterii ,a mám dotaz nezáleží jak je velkej popř, výkonej reproduktor ale záleží kolik dá zesilovač ne ??? abych pak ten zesilovaš nepokazil kdybych dal hodně výkonej reproduktor ,ale zatím tam mám z favorita

2x200W P.M.P.O. je marketingový pojem na přilákání neznalejch zákazníků. Znamená to 2x200W výkonu desetinu vteřiny před tím, než vyletí membrána z repráku i s cívkou a bouchnou koncový tranzistory nebo integráče. Podstatná je hodnota RMS, což je v tvém případě 2x10W. Takže když tam dáš repra, který snesou 15-20W, mělo by to stačit. Jestli v tom Fávu byly škodovácký repra, tak ty by měly snést do 60W. Ta 7,2Ah baterka by měla na napájení toho krámu stačit, jen by sis měl pořídit ještě nějakou nabíječku na 12V gelovky. Pokud dobře počítám, tak při max vybuzení by ten zesík neměl žrát víc než 2A, takže baterka by měla stačit na nějaké tři hodiny provozu.