Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FTP klient - asi spatne nastaveny firewall

Kdyz se chci dostat nekam pres FTP, tak se prihlasim, coz probehne v poradku, ale nevidim vzdalene slozky a za chvili to vypise tuto chybu :

Přenosový kanál nemůže být otevřen. Důvod: A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.
Nemohu získat výpis obsahu složky.

Jelikoz mam na firewallu vse implicitne zakazano ode mne i ke mne a mam ke mne povoleny porty 80, 21-25, 443, 955 a to jest vse, tak predpokladam, ze bude asi nekde tady chyba.

Jinak ftp klient Filezilla jede v pasivnim rezimu.

?

Tak uz mi Filezilla a ostatni FTP klienti funguji. Jdu spat.

Jo a nevim proc, ale kdyz jsem nastavil na firewallu odchozi porty 50000 az 59000, tak zacali fungovat. Jedine Total Commanderu se nemuselo povolovat nic a fungoval i bez tech portu, holt Total Commander.