Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání PC při hraní her (Win 7)

Dobrý den,

mám problém s PC,při hraní her na mě po chvilce vyskočí ´´modrá smrt´´ a počítač se sám zrestartuje.Je tam chyba 0*00000116.Zajímavé je,že třeba při renderingu 3DSMax to běží bez problémů. Moje sestava je :

Zákl.deska: Asus P5K SE
RAM: 4 GB Kingstone 800
Grafická Karta: Asus 8800 GTX 768 MB
Procesor: Intel Core 2 Due 8200 2.66 GHz
Systém : Win7 64 bit

Jsem z toho bezradný,uvítám každou případnou pomoc.Děkuji Vám.

V prvom rade si otestuj RAM, napr. na UBCD (stiahnes iso, vypalis nabootujes) je aj goldmemory, spustit nechat bezat 5hodin, sledovat kolonku ERRORS.
Skor by som sa ale zameral na zdroj v PC, skusit iny slusnejsi na test.

P.S. bluescreen si pozri pomocou nirsoft bsod viewer ze v jakom .dll alebo .sys to nastava