Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia E51, po upadnutí z postele nenaskočí.

Čus,

kdysi dávno se mi do rukou dostala nokia E51, která upadla z postele a už nejde ani zapnout. Vzali si jen paměťovku a telefon jsem dostal na pokusy. Chvíli jsem koketoval s myšlenkou koupit nová střeva z bazaru, ale na to asi prdím.

Telefon neprojevuje známky života po připojení na nabíječku, nijak se neprojeví ani po napíchnutí na USB (musí být zapnutý aby fungoval Mass Storage?).

Napadá Vás ještě nějaký způsob domácí diagnostiky?

EDIT: co mohlo odejít?

Díky

Netvrím že ti sestřeka lže, ale postel je půl metru nad zemí a telefon umřel. Kolikrát se stane že ti to vypadne z kapsy, z ruk atd a jede to v pohodě. A je to vlastně z větší výšky. No asi prostě smůla. Snad rozebrat a složit, takových oprav už bylo několik , že jsem nevěděl co s tím je a po rozborce a sborce to jelo jak má.

to jo, taky mě to překvapuje. Kolikrát mi telefon vypadl z ruky a kdyby pokaždé umřel, tak se nedoplatím. Ona říkala, že to samozřejmě taky nebylo poprvé, co ji foun vypadl z ruky, jako každému druhému člověku, prostě se stane. momentálně se ale nemůžu dostat dovnitř, protože nemám ten podělanej šroubovák.
Musím koupit a pak uvidíme. Třeba umřel jen vypínač či tak.