Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde otevřít email v Opera Mini

Dobrý den
Před pár dny proběhla na Seznamu nějaká změna v Email.cz.Trošku se změnil vzhled stránky,nic podstatného.Každopádně si od té doby nemužu otevřít v mobilu Nokia 5230 v Opeře Mini emaily.Zobrazí se mi mé nastavení Seznamu,vidím těch šest emailu,ale když na ně tuknu,tak se nenačtou,mám jen bílou stránku.V Opeře Mobile to samé.Otevřu je jen v tom sráčským prohlížeči od Nokie,kterej je nehorázně pomalej.Operu jsem odinstaloval a natáhl znovu,nepomohlo.Nevíte někdo co s tím,děkuji.

Otevřel jsem Operu mini - Spustil Seznam - zadal jméno a heslo - naběhla schránka klepl jsem na několik mailů, každý se otevřel, - klepl jsem na přílohy, pps, jpeg a txt se v pohodě načtou. Totéž Opera i Dolphin. Tak mě napadlo, že se ti to načte, ale jelikož máš velkou stránku, tak vidíš prázdnou pravou stranu. Zkus obraz posunout doprava.

Znovu díky za snahu.
Tady ty základní věci jsem všechno zkoušel.Prostě nějací čůrácí udělali "novej"email a mě to den ze dne přestalo jít,aniž bych cokoliv měnil.Myslel jsem,že nejsem postižen sám.Asi dám přeinstalovat Symbian,nainstaluju znova tu Operu a pak uvidím.

V Opeře Mobile to samé

Zámek
Zobrazí se v adresovém řádku v případě, že stránka používá některý z bezpečnostních protokolů. Ikona visacího zámku indikuje úroveň zabezpečení, dále je zobrazeno jméno držitele certifikátu

Takže jsem vydedukoval, že máš adresu novy.email.seznam.cz a já email.seznam.cz. Takže to je v nastavení pošty a na to jsou tu odborníci

Změna nastavení spolehlivosti
Před změnou nastavení jakéhokoli certifikátu se musíte ujistit, že můžete důvěřovat
vlastníkovi certifikátu a že certifikát skutečně náleží uvedenému vlastníkovi.
Nastavení

Pro změnu nastavení autorizačního certifikátu zvolte možnost Volby > Nastavení
zabezpečení. V závislosti na certifikátu zobrazí přístroj seznam aplikací, které
mohou zvolený certifikát použít. Příklad:
● Instalace Symbian: Ano — Certifikát může ověřovat pravost nového softwaru
pro operační systém Symbian.
● Internet: Ano — Certifikát může ověřovat pravost serverů.
● Instalace aplikací: Ano — Certifikát může ověřovat pravost nových aplikací
Java.
Pro změnu hodnoty zvolte možnost Volby > Upravit nastav. spolehliv..

návod
http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_52 30_UG_cs.pdf

Obnovení původního nastavení
Zvolte možnost Menu > Nastavení a Telefon > Správa telefonu > Výchozí
nastavení.
Některá nastavení můžete vrátit na původní hodnoty. Pro použití této funkce je
vyžadován zamykací kód.
Po resetování může zapnutí přístroje trvat delší dobu. Dokumenty a soubory nejsou
ovlivněny