Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde otevřít email v Opera Mini

Dobrý den
Před pár dny proběhla na Seznamu nějaká změna v Email.cz.Trošku se změnil vzhled stránky,nic podstatného.Každopádně si od té doby nemužu otevřít v mobilu Nokia 5230 v Opeře Mini emaily.Zobrazí se mi mé nastavení Seznamu,vidím těch šest emailu,ale když na ně tuknu,tak se nenačtou,mám jen bílou stránku.V Opeře Mobile to samé.Otevřu je jen v tom sráčským prohlížeči od Nokie,kterej je nehorázně pomalej.Operu jsem odinstaloval a natáhl znovu,nepomohlo.Nevíte někdo co s tím,děkuji.

Znovu díky za snahu.
Tady ty základní věci jsem všechno zkoušel.Prostě nějací čůrácí udělali "novej"email a mě to den ze dne přestalo jít,aniž bych cokoliv měnil.Myslel jsem,že nejsem postižen sám.Asi dám přeinstalovat Symbian,nainstaluju znova tu Operu a pak uvidím.

V Opeře Mobile to samé

Zámek
Zobrazí se v adresovém řádku v případě, že stránka používá některý z bezpečnostních protokolů. Ikona visacího zámku indikuje úroveň zabezpečení, dále je zobrazeno jméno držitele certifikátu

Takže jsem vydedukoval, že máš adresu novy.email.seznam.cz a já email.seznam.cz. Takže to je v nastavení pošty a na to jsou tu odborníci

Změna nastavení spolehlivosti
Před změnou nastavení jakéhokoli certifikátu se musíte ujistit, že můžete důvěřovat
vlastníkovi certifikátu a že certifikát skutečně náleží uvedenému vlastníkovi.
Nastavení

Pro změnu nastavení autorizačního certifikátu zvolte možnost Volby > Nastavení
zabezpečení. V závislosti na certifikátu zobrazí přístroj seznam aplikací, které
mohou zvolený certifikát použít. Příklad:
● Instalace Symbian: Ano — Certifikát může ověřovat pravost nového softwaru
pro operační systém Symbian.
● Internet: Ano — Certifikát může ověřovat pravost serverů.
● Instalace aplikací: Ano — Certifikát může ověřovat pravost nových aplikací
Java.
Pro změnu hodnoty zvolte možnost Volby > Upravit nastav. spolehliv..

návod
http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_52 30_UG_cs.pdf

Obnovení původního nastavení
Zvolte možnost Menu > Nastavení a Telefon > Správa telefonu > Výchozí
nastavení.
Některá nastavení můžete vrátit na původní hodnoty. Pro použití této funkce je
vyžadován zamykací kód.
Po resetování může zapnutí přístroje trvat delší dobu. Dokumenty a soubory nejsou
ovlivněny

Nyní se lze dostat do emailu v mobilním telefonu pouze po přepnutí z nastavení co jsem měl pro Seznam -KLASICKÉ na MOBILNÍ verzi.Před změnou na "nový"Seznam,jsem měl na mobilu to samé co na monitoru u počítače.(obr.)To mužu mít i ted,ale nedostanu se pak do emailu,musím se kvuli tomu přehodit na mobilní verzi.