Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Always Sync - pomoc

Ahoj,

Riesim teraz jeden problem. Chcem synchronizovat jeden priecinok kde su ulozene DB z MySQL servera ktorý bezí na tom PC. K suboru samozrejme nieje pristup pokial je zapnuty MySQL nastavil som synchronizaciu pri odhlasovani uzivatela teda pri vypinani PC. Lenze potrebujem niekde nastavit aby Always Sync pockal pokým sa vypne MySQL server a az potom zosynchronizoval priecinok. Vie niekto poradit?

Dakujem

Zdravim pani. Zalohovanie MSSQL som nastavil v enterprise manager podla tohto
4995.html

zalohovanie som nastavil kazdy den na 16:00 a aby uchovavalo poslednych 5 zaloh.otazka znie, pri zalohovani sa zastavi MSSQL server alebo je mozne pocas zalohovania nanom pracovat? druha otazka, nasiel som tam este jednu backup sluzbu v ktorej sa da nastavit zaloha na diferential a tiez sa da naplanovat aj ked nebude vytazeny procesor ... Ktoru pouzit?

Zálohování je pro server online záležitost, uživatelé mohou v průběhu zálohování pracovat.
Inkrementální zálohu můžeš nastavit i v tom agentovi.
Jednou denně full backup, pak třeba po 4 nebo 6 hodinách incremental backup.
Není třeba to plánovat pro okamžik, kdy není procesor vytížený.