Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení ke školní Wifi

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo něco neví o nastavení notebooku u připojení ke školní Wifi síti. Normálně máme údaje, s kterýma se můžeme přihlásit v učebně informatiky, kde jsou počítače připojeny kabelem ke školní síti. Učitel informatiky, který spravuje naší Wifi síť mi řekl, že se na Wifi lze připojit se stejnými údaji jako v učebně informatiky, a když jsem se ho ptal jak, jelikož mi to vůbec nefunguje (Vyžádá to údaje a ty tam zadám, pak to vyžádá nějaké pověření nebo co, tak tam do podobných kolonek Už. jméno a heslo zadám stejné údaje, a pak mi to řekne, že nastala chyba při připojování k Wifi síti.), tak mi odpověděl, že jestli nejsem hloupý, tak na to přijdu. Já si ale vůbec nevím rady... Jiný učitel informatiky, který je otevřený tomu připojování k Wifi, bohužel neví, jak by se to mělo správně nastavit, ale říkal, že v nějaké jiné třídě na to přišli, že si prý jen nějak stačilo pohrát s packety. Ale to mi tedy moc nepomohlo.
Prosím poraďte.
Děkuji

Tak fajn, tak se mi to samotnému po dlouhé době podařilo zprovoznit.
Zjistil jsem totiž, že se na školní wifi lze připojit z Unixových systémů a z Androidů, a tak mi nějak tak došlo, že u mého Windowsu se používá jiný protokol k připojování k Wifi. Ale to se dalo jednoduše vyřešit, a to tak, že síť lze jednoduše nastavit ručně a zablokovat používání protokolů Windowsu.