Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s tiskárnou HP LJ1100

Mám starší tiskárnu HP LJ1100 u které se vyskytnul divný problém. Tiskárna postupně přestává tiskout sytě, tisk je bledší a bledší. Domníval jsem se, že je problém v toneru, jenže když jsem dal nový toner, tak to nepomohlo a ten původní na jiné tiskárně tiskne úplně v pořádku. V nastavení problém není, všechno jsem překontroloval a vyjel výpis nastavení - je u obou tiskáren totožný. Trochu pomohlo, když jsem v nastavení dal sytost úplně na plno. Ale stejně to není ono - drobná písmena jsou nečitelná. V čem může být problém?

Problem bude nejspis v transferu toneru na papir....pravdepodobne spinavy transfer roller...chtelo by to diagnostikovat. Zkus vypnout tiskarnu veprostred tisku, kdyz je papir pod OPC valcem....pak vyndej cartridge a mrkni na OPC valec jestli je na nem obraz ok (mozna bude potreba odklopit nejaky ochrany kryt OPC valce)........jestli obraz bude ok, tak je problem v transferu...jestli ne, tak muze byt jeste spinave protiprachove sklo na laserove jednotce ci problem v nabijeni OPC valce.