Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Piskajuci tvor

Sry za OT ale neviem najst nejaky specializovany web o tom co chcem napisat..
Uz asi stvrty den sa niekde na sidlisku usidlilo nejake zviera alebo co to je a po veceroch asi od 21.00 do 01.00 - tipujem
zacne spievat alebo vydava piskajuci zvuk ktory za 0,5s zanikne a opakuje tie zvuky asi kazdych 8s.
ten zvuk je asi taky:
...__...........
.._..___........
._......__ __....
_...........____

<------0,5s------->

Prost e zacne to rychlo to stupne na vyssiu hlasitost a potom pomalsie klesa...
neviete co je to za typka, ci vtak, alebo nosorozec ? :-D
Dost to zerie nervy, ale vzduchovčak to istí :-D
Resp ako sa ho zbavim cistym sposobom.. thx za poxopeni

tak sme sa zisli skupinka greenpeaceovskych obcanov okolo miesta kde sa ten typek vyskytoval..bola to nejaka "skola" (uz velke stromy) stromov. Po oboznameni situacie obcanmi, ze kamene nepomahaju som zacal hadzat cim dalej väcsie klacky, az 1m*10cm drevo pomohlo. Bol to asi vtak, lebo odletel o 50m dalej, no z druhej strany bytu ho pocujem, ale menej, nech otravuje druhych na striedacku :-P .
Su tu dvaja. Jeden na jednom konci sidliska a druhy mozno na opacnom a po sebe "kricia" :-) .
Neviete zistit co v tejto dobe sa ruje alebo co robi ?