Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklamácia: dodaná iná grafická karta.

Zdravím,
vyskytol sa mi problém. Dnes mi prišla z RMA grafika. Že moja už nieje a tak ju vymenili za lepšiu. A teraz k problému je skutočne lepšia?

Pôvodna: MSI R6850-PM2D1GD5
Nová: MSI R6850-PM2D1GD5/OC

Frekvencia jadra a pamätí je lepšia, ale je menej stream procesorov ( oveľa menej - pôvodná: 960, nová: 192).

Účel je hranie hier.

Vďaka.

Soráč. Viem v čom je zakopaný pes. Neviem prečo, ale keď to dáš do porovnávania, tak to vypľuje takýto nezmysel.

Solved. Thanks.