Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnuti pocitace nefunguje zvuk,po manualnim vypnuti,ano.Zpusoby reseni???

Dobrý den.Chtel jsem se zeptat na nasledujici vec.Mam Athlon 3500,MSI k8n diamond zakladni a na ni integrovanou sound blaster 24 live!. Problem je ten ze pokud treba nepouzivam pocitac celou noc a pak ho zapnu, tak mi nefunguje zvuk (zadne jine problemy se nevyskytuji),pokud ho vypnu z windowsu (tedy start-vypnout pocitac-vypnout) tak se mi nekdy zobrazi hlaska o chybe: Machine Check Exception a nekdy se mi pocitac jednouduse zasekne,nicmene pokud ho vypnu manualne, tak po naslednem zapnuti mi zvuk funguje naprosto bezvadne.Pak ho muzu vypinat zapinat a zvuk jde.Az pokud je dele vypnuty tak zvuk nefunguje.Poradili byste mi prosim jak na to??? Predem dekuji

Vymenil by som knoflik.baterku na doske, pozrel by som na strankach vyrobcu dosky ci pre tu dosku nie je novsia verzia BIOSu.
Moze to byt aj iny SW problem (ovladace, servicepack Win sa s niecim mlati, apod.), alebo aj iny HW problem (odchadza zdroj alebo doska apod.)...