Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát buňky se po dvojkliku změní - Excel

Ahoj mám problém a chtěl bych vás poprosit o radu. V excelu mám nastavený formát buňky na číslo s dvěmi desetinnými čárkami.
Když sem začnu vkládat čísla vloží se mi číslo, ale bez desetinných míst. Těch dosáhnu dvojklikem na buňku a ENTER. Ani kopírování formátu buněk nepomůže. Nevíte někdo jak toho docílit ? Tady je obrázek http://imageshack.us/photo/my-images/593/excelh.pn g/, ten druhý formát je žádoucí. Díky za všechny rady.

Jaká je verze Excelu? Je to nově vytvořený sešit XLS nebo už existující (od někoho převzatý)? Např. při úpravách XLS vytvořených v Open Office se mohou vyskytovat různé anomálie.

Takže abych to shrnul:
- nastavíš buňce formát číslo, dvě desetinná místa
- vepíšeš číslici + Enter
- číslice se ale zobrazí bez desetinných míst
- jaký má nyní buňka formát?
- dvojklikneš, dáš Enter a objeví se desetinná místa
- jaký má nyní buňka formát?