Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se často sám restartuje nebo zmrzne tak, že je nutný vynucený restart

Dobrý den,
prosím o pomoc.

Měl jsem v počítači WinXP Professional a v poslední době se mi začalo často stávat, že PC většinou nejdřív na chvíli úplně zmrzne a následně se sám od sebe restartuje, nebo jen zmrzne a je nutný přímý restart tlačítkem, protože nereaguje vůbec na nic. Už se mi to dokázalo stát i 3x za 2 hodiny. Tak jsem včera přeinstaloval Windows na Win7 Ultimate, s tím že ze starého Windowsu by nemělo v PC zůstat vůbec nic, protože jsem provedl přeinstalaci bez zachování dat. Ale dneska se mi před chvílí znovu stal ten druhý případ. Už opravdu nevím, čím to může být a co bych s tím měl dělat.

Předem moc děkuji za každou radu.

K.

Ono je také otázkou, jestli ty nafouknuté kondenzátory pozná, jestli si nemyslí, že se nafouknou jak žaba. Přitom se jim jenom mírňounce vyboulí vršek: Při pohledu na dobrý kondenzátor má člověk pocit, že je vršek spíše vpadnutý, kdežto vadný kondenzátor má ten vršek (někdy jenom lehýnce) vyboulený. No, a někdy má na vršku něco jako kapku vosku - to je potom jasné na první pohled.