Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pc sestava je dobrá?

Určitě bych do této AMD sestavy nedal FX "traktor" nýbrž výkonnější
AMD Phenom II X4 965 Black Edition

Ani ty zubaté vysoké paměti se moc nepovedly - asi je pod ten chladič nenacpeš.

Zdroj je také pro mě nepřijatelný, když za podobné peníze může být kvalitnější
Seasonic SS-500ET-F3 500W

Monitor proč panel TN když jsou k mání IPS za stejné peníze?

Tak já už jako fakt nevim na jedné poradně mi tu sestavu kterou si mi sestavil zkitizuje hodně lidí a ted zas tady kritizuješ ostatní tak já už fakt nevim co si mam myslet každej říká úplně něco jinýho todle mi tam někdo napsal když jsem se ptal na tu sestavu kterou si mi složil :

"Na hry se dá postavit lepší. Už jen proto, že základem her je grafika, a tu máš trochu "slabší".. Zato máš zbytečně silný procesor, který na hry, ani běžné aplikace nevyužiješ. Tady by se dalo ušetřit kolem 2K, které by se daly dát do grafiky. Případně pokud nebudeme hledět jen na výkon, tak do kvalitnějšího zdroje, lepších pamětí, lepší (pevnější, větší, hezčí) skříně, rychlejšího HDD, tisícovku ušetříš sestavením sám, nebo koupením u CZC, kde to staví zdarma. Asi bych také nešel do IPS monitoru, protože ty levné jsou vhodné spíše na statické scény, na grafiku v Photoshopu, atd. Tady se oplatí jít do lepšího LCD..

Docela jsem koukal, jaké bludy mu tam sepsal.

Už jen proto, že základem her je grafika

Hloupost.
Dále mu tam napíše, že

Zato máš zbytečně silný procesor, který na hry, ani běžné aplikace nevyužiješ.

a sám mu tam prdne 8GB RAM, z kterých za celou dobu používání PC využije sotva polovinu. A ještě to zpečetí nic moc "traktorem".
Pojem "zbytečně silný procesor" bych v dnešním herním světě, kdy nám co chvíli klepou na dveře nové a nové enginy a kdy celou situaci podtrhuje fakt, že si autor neskládá PC na rok, ztuha použil.

Jestli chce autor herní výkonné řešení, šáhnul bych rozhodně po Intel platformě (cenová hranice to naštěstí umožňuje).

určitě bych ještě vrazil do grafiky - přidej 1500 a máš amd 7850, nebo jen 500-700 a máš 560ti (i když ta už mi přijde jaksi "za zenitem" - větší spotřeba, víc hřeje, jen 1GB paměti se u některých her projeví: Mafia 2, Metro 2033...)

osobně bych si to do 25táců sestavil takto, pokud teda máš 64bit OS a byl bys schopný si to sekládat. na czc.cz to seženeš tak o 500 levněji a sestavení je tam zdarma.

jiné věci jako prostě různé prográmky na různý věci (sony vegas,photoshop,fraps,skype,commander) apod prostě víc věcí najednou aniž bych cejtil nějaký lagy...

A jinak tedy takže všichni co tu ted jste mi doporučujete koupit tudle sestavu od M-pola http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_142C0 10F9H011LIL01008Q010IYL01155I011KPI011KB1010U82010 0BN0111WD01125F011FQP01 ? už mě to nebaví takže když mi většina řekne že jo tak ji koupim a nebudu to už řešit a uvidim až mi to přijde domu...
A jinak vychází to na 24 792 když škrtnu windowsi který by mi mohl nainstalova známej kterej má taky stažený W7 a prý stim zatim žádné problémy neměl tak by to bylo 22293 takže bych měl mít ještě +- 3k na nějaký zlepšení tak co by jste doporučili zlepšit na této sestavě?

Ne, ale jde o princip proč si budu dávat o 2,5k víc když je můžu ušetřit a mít to samý zadarmo to dává rozum ne?
To je stejný jak s hrama určitě si pudu koupit hru když ji můžu divné staženou rychlejš než bych došel do obchodu a ještě ktomu zadarmo.
Takže prostě dokud to nebudu acta tak stahuju dál a neřešim to.

Áno je mi to jasné že kdybych byl výrobce a někdo mi takhle "bral" moje peníze tak bych by mě to taky sralo...
Ale prostě dokud ta možnost tady bude tak bych ji rád využíval až to bude nějak víc "trestný" tak samozřejmě začnu všechnu kupovat ale déto doby stahuju...
A řekl bych že i 90% světa to takhle dělá ;)

Žádný možná - určitě...
A já osobně jsem to bral jako klasiku nečekal jsem že mi tu začnete všichni promlouvat do duše at si kupuju všechno legálně, mě to nezajímá dělaj to všichni až teda na těch 10% ztoho asi to 1% se nalézá na tomto foru, je asi prostě vidět že peněz máte dost tak si nakupujte všechno a já budu jako (v dnešní době) normální člověk si všechno stahovat :-x

Děkuji M-polovi za sestavu!
Můžete LOCK.

Buď záměrně mlžíte a cpete sem nesouvisle Acta, nebo jste jen zbrzděný puberťáček! Užívání SW se řídí licenčními podmínkami výrobce SW a VY dané SW zjevně chcete, či už užíváte proti licenčnímu ujednání a už jen stažení tak licencovaného SW je protizákonné již dnes!

Zde už to jde mimo dobré mravy, doporučuji již se dotyčným nezabývat, a asi by bylo nejlépe uzamknout. Dotyčný tu propaguje nezákonné jednání a rady ohledně HW stejně nebere vážně.