Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíječka na starý notebook:Nelze najít 4V.

Ahoj

Tak jsem si sehnal nabíječku z notebooku Toshiba (19V 2.4A přesně tolik kolik notes potřebuje)bez koncovky táta mi to zapojil ale problém je,že ta nabíječka má jen jeden zemnící a jeden 12V drát ten 4V tam vůbec není a bez toho to nenastartuje.Nevíte někdo jak sehnat to 4V napětí?

Hele našel jsem 12V trafo s tímto konektorem.Myslíš že by mu mohlo stačit když vyžaduje 19V?

Já myslel jako jestli by to mohlo stačit.Ten rozdíl vidím taky ale elektrikář nejsem a tak nemůžu že to nesmí být míň.Já myslel že tam může být nějaká tolerance.