Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak prohodit C a D pevnych disku?

Zdravim Vas

Chtel bych se zeptat jak je mozne prohodit pismena pevnych disku? Hdd c aby bylo D a D aby bylo C? Je to mozne?

Jde o to, ze jsem koupil do notase ssd disk, ktery jsem dal misto puvodniho hdd a ten puvodni misto cdromky. SSd mam jen pro nabeh systemu a kdyz neco instaluji tak vzdy musim zmenit cestu , misto aby na c tak musim na d . Jedna se o Win7

Snad jsem to napsal nejak srozumitelne co potrebuji :-) dekuji za radu

mám za to, že od visty už je natrvalo systém na c:, stará se o to jejich nový bootloader.
adresa do program files by mohla jít změnit (zkopírovat obsah a změnit proměnnou v registrech), ale nejlépe ihned po instalaci windows. teď už to vidím na novou instalaci windows.

anebo si udělej do program files zástupce do d:\program files, a u nové instalace vždy změň písmeno, nebo odklikej cestu přes zástupce.
přece neinstaluješ denně několik programů, aby se to nedalo přežít.

64gb pro win7 musí stačit každému (kill bill), pokud na systémový disk necpeš i data. co máš za ssd?

Ano, presne tak. Na ssd mam tenhle- http://www.czc.cz/crucial-m4-7mm-128gb/101242/prod ukt jsem instaloval system. A puvodni hdd co byl v notebooku (640gb) jsem dal misto mechaniky. Chtel jsem si proste usnadnit zivot s tim prepisovanim pri kazde instalaci programu :-)

Jak tak koukam na ty navody, tak se na to vykaslu a budu jen menit to pismenko v ceste do adresare :-) Nerad bych opet resil reinstal windoowsu, uz takhle jsem u toho sedel celou noc :-)

Jinak ale moc vsem diky za za navody a rady..