Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se vypíná

Zdravím chtěl bych se zeptat: Po reinstalaci windowsu mi začal počítač padat.Většinou při vetší zátěži.Před tím než se vypne začne přerušovaně hučet a brnět.(Mám podezření na hdd když na něj sáhnu tak se disk přestává točit a znovu startuje - někdy začne strašně brnět ale zpraví se to i když s tím pc jen jemně pohnu).Chtěl bych se dozvědět jestli to bude tím hdd nebo něčím jiným?
Mám tuto sestavu:
Procesor-AMD Athlon II X2 260
Graf. karta-Nvidia Gforce 220 GT
Zákl. deska-Gigabyte GA-770T-D3L
Pevný disk-WDC WD5000AAKS-00V6A0(465,IDE)
Zdroj-LC-B300ATX (300 W)

Děkuji za odpovědi.

Este skus do toho HDD strcit iny konektor zo zdroja, moze tam byt blby kontakt. Moze byt samozrejme aj problem v HDD na plosaku alebo mechanicky problem, zistis ked vymenis ten zdroj, co by som urobil urcite (na nalepke ma na 12V len 180W a kedze je to LC tak realne nie viac jak 150W takze je to 150W zdroj a ne 300W )