Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porucha ntb

Dobrý den, spadl mi windows 7, nejdříve několikrát kvůli ochraně dat a nakonec se vůbec nedalo přihlásit k žádnému uživatelskému účtu. Proto jsem prozatím nainstalovala ubuntu, jenomže ne vždy mi naběhne bootovací obrazovka, někdy běží větrák i svítí správně kontrolky, ale obrazovka se nespustí. Když se to poněkolikátém pokusu najdnou podaří, funguje to do té doby, dokuď se nezasekne úplně všechno a musí se vypnout natvrdo. Většinou k zaseknutí stačí jen menší pohyb s ntb. V čem je problém? Děkuji za rady.

Problém je hardwarový ... ale bacha ... teoreticky ... poniektoré notebooky majú snímač akcelerácie ... má ochrániť hard disk pri náhodnom údere a podobných nehodách drobných.
Teda teoreticky .. nie že by som počul o tomto ... zlomyseľná černá duše, naprogramovala zlomyselný software a ty ako ťukneš do notebooku .. snímač zareaguje a urobí neco na zlost ...

No ale ako vravím, ešte som nepočul o tomto ..

Takže : problém je hardwarový, ak to nemáš v záruke, rozpredať na diely, kúpiť nový noteboook. Oprava je nerentabilná. Nikto za vlastné peniaze, základnú dosku meniť nedáva.

od nas to raz davno chcel jeden zakaznik riesene mimo HDD a je to dost problem, ptz to nemoze robit HW sam (ani EC) ale musi to ist cez SW v CPU ptz ten jediny komunikuje s diskom, a je to problem to urobit spolahlivo. Ja neviem jak to robi HP, ale samozrejme s problemom dotazovatela to nema nic spolocne :)