Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teamspeak 3 server, Music

Čaute, hledám někoho kdo rozumí hodně teamspeaku a linuxu debian.. Potřeboval bych nahrát na VPS. bota který by přehrával pěsničky z radia nebo nahrané pěsničky. Kdo bu to dokázal uskutečnit nabízím Vedení ts3 serveru a finanční odměna..

S pozdravem Ecko. Odepisujte tu nebo domluva na ts3:188.165.73.5 (omlouvám se pokud se jedná o reklamu a ip smažu..)

určitě ne. Ten plugin požaduje TS3 klienta s Windows, takže buď Xka s Wine, nebo rovnou celý virtuální stroj s windows.

Další možnost je použít TS3 SDK a udělat/napsat si plugin vlastní, v podstatě je to strašně jednoduché zadání, v podstatě by ti stačil plugin pro klienta (nebo server, co bude jednodušší, řešit se to dá z obou stran).

edit: další plugin je třeba zde: ts3