Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za*rané prázdniny...

Nenávidím záchranu dat ze zbořených systémů vnoučaty mých uživatelů (od pátku čtyři). Nenávidím reinstalace systémů. Nenávidím promáčklé LCD displeje (od pátku dva). Nenávidím prázdniny...

Všecko v záruce, useři to berou jako samozřejmost. Za zásah si vezmu tři kila (plus další dvě za každou započatou hoďku, víc nemůžu), za blbé kecy dědečků/babiček na obhajobu malých delikventů bych si ale zasloužil desetinásobek. Su jediný, kdo nenávidí děti?

Hoď se do pohody, já tohle dělám zadarmo známým a kamarádům, protože "on těm počítačům vážně rozumí, tak počkáme na něho". Za hoďku se vrhnu na k smrti umačkané zapínací tlačítko CM Elite 330.

Nejlepší, že všem říkám, že až budou potřebovat počítač, ať mi pošlou představu využití a maximální cenu a já jim to složím a přivezu, protože vím, kolik nervů mi ušetří při budoucím servisování. Polovina z nich zajede do hypermarketu, nakoupí Packard Belly, LYNX, ... a když se to za dva roky vysype, nebo chtějí upgrade, tak se divěj.

Po mém přirození ti je prd. Právě (kolik že je to hodin?) jsem vyprovodil dědečka s vnoučkem, který (zlámal vnouček - mimochodem hnusný dvanáctiletý arogantní zmrd, jenž neumí pořádně ani mluvit) zlikvidoval týden starý notes za vysvědčení (Lenovo E530). Já bych ty malé kurvy podrobil středověkému právu...

Ani neviem, kde kliknut aby som sa zaradil do sory.
Deti:
0 - dva, tri roky: starosti, nemoce, problemy, lekari (moc radosti nie je), skratka makacka
3 - 8 rokov, najkrajsie obdobie pre rodicov, nadhera
8 - 11 rokov, zacinaju kompromisy, ked je viacclenna rodina (viac deti od/do) da sa. Ked je jedno decko, problem zacina.
11 - 18 to uz neni rodinna pohoda, to je boj. Kto si to neprizna, je to jeho vec. Ale vstahy v tomto veku (a je jedno kapitalizmus/ socialismus), to su problemy generacne (ktore tu vzdy boli) a myslim, ze to je najtazsie obdobie udrzat/ nestratit rodinu.

Su tu urcite otazky, na ktore sa neda odpovedat. Povie Vam 12-16-rocna dcera (syn): Ja som sa na svet nepytal(a), Vy ste si ma vymysleli, tak sa o mna starajte, je to vasa povinnost.

P.S. napisal som este asi tridsat riadkov (peknych), ale to je asi z tepla. Vsak sme pocitacova poradna, mazem.

nezoufej. je to rok co rok stejný.

já ty malý zasraný svině aspoň mohl zabanovat (s chutí), ty musíš opravovat.

poslední příhoda známého: koupil synovi mobil, ten rovnou řekl, že by byl společensky znemožněnej se sním vyskytnout ve škole (jak to nestojí 15 litrů...), tak s kámošama s mobilem hráli fotbal. domlácenej mobil odevzdal otcovi za dva dny, že chce novej. dostal ho. 15 let starou nokii. a nasrat :-)

Proti drahým mobilům u dětí nic nemám, sám jsem měl v roce 2007 ve 14 letech Nokii N73, potom N82, N900 a teď HTC Sensation a Nokii E71 zároveň. Ale toho telefonu si vážím a chovám se k němu příkladně a do teď vím, kolik přesně mě který z nich stál (N73 10490, N82 14490, N900 14990, Sensation 10390 a E71 1500 použitá). Ve chvíli, kdy jsem telefony platil, bych si nedovolil se na telefon křivě podívat, natož mu záměrně ubližovat.
Přesně to samé bych udělal tomu o kterém píšeš. Chceš lepší telefon? Tak si na něj vydělej a kup si ho. U nás doma nikdy nikdo neměl nic proti drahým telefonům (jeden z mých úletů), ale nepřiplatili mi na ně, člověk si jich potom víc váží.

hm? Já bych mu nedal ani tu 15 let starou nokii. Tohle udělat moje děcko, tak si týden na zadek nesedne, a to jsem celkem mírumilovný rodič. :-)

Naštěstí jakékoli snahy o "upgrade" našich dětí na mobilní služby zatím zvládám odmítat, první mobil si budou muset koupit samy a za své.

Nový mobil? Dostal by po tlamě a hovno. Takového prašivce dostat pod ruku...

V Praze určitě běžnější situace než na malé dědině, tady naštěstí ještě tak moc podobné móresy (snad!) nepronikly, jsme asi zaostalejší. Tričko levnější než za 1500, neznačkové = jdi socka, debil.

Když bouchnul Černobyl, právě jsme stavěli přízemí našeho baráku. Hic jak sfiňa, všichni jen v plavkách… TV/rádio jsem neměl čas sledovat a komanči se s informováním obyvatelstva dvakrát nepřetrhli.

O důsledcích katastrofy jsme se dozvěděli od vrchní agronomky místního JZD (stavěla barák o pár míst vedle): dostali pokyn, že kravám se nesmí dávat zelená strava. Kdyby tehdy bouchnul nepřátelský reaktor, už bychom seděli v krytech.

Jsem zvědevej co s toho vyroste, kolikrát mi v některých rodinách připadá že nevelí rodiče ale dětí. Vše dostávají zadarmo, ničeho si neváží a když není po jejím tak udělají scénu. Už moje generace stojí za hovno. Hromada mejch vrstevníku neumí nic, neumí samostatně myslet a nic udělat. Prostě kam je ráno postavíš, tam je večer nejdeš.

Přesně tak. Dřepí to u nás ve vestibulu baráku, huláká a čmárá po schránkách. Byl jsem svědkem toho, jak jedna paní chtěla jen projít, řekla: "děcka, pustíte mě?". Odpovědí bylo" "nejsme tvoje děcka, babo!". Tak jsem se nasral, že jsem to seřval a vyhodil ven. Jó, Herodes... to byl král!

Ano, máš pravdu. Já bych šel ale dál - je to problém společnosti, která nutí rodiče makat od nevidím do nevidím, aby měli aspoň na základní slušné živobytí. Kdo pak má tu chamraď vychovávat? Ulice. Mám kámošku s šestiletou holčičkou, která (ta kámoška) se výchově dcery věnuje na úkor "vydělávání". Výsledek je zřejmý: holčička je hodná a skromná. Kámošku nicméně naplňuje děsem, jaký vliv bude mít na její dítě škola, kde se dostane do společnosti vychcaných nevychovaných hajzlů. Toto je IMHO neřešitelný problém...

Kámošku nicméně naplňuje děsem, jaký vliv bude mít na její dítě škola, kde se dostane do společnosti vychcaných nevychovaných hajzlů

Já měl taky s toho strach a zatím v pohodě. Ale až vypadne z naší vesnický základky a půjde někam na školu to bude horší.

To je ale problem vychovy, tim padem rodicu. Decka nemuzou za to, ze maji rodice debily

101% souhlas.

K tomu se přidává vliv ostatních spratků mezi vrstevníky a ztráta respektu před autoritama. Za minulého režimu by spratka, čmárajícího po stěnách policajti seřezali pendreky přes mokrou hadru, že by se zasral a zascal - ale navěky by se poučil.

To ani nemluvím o tom, co jsme si ve škole dovolili my a (podle různých zpráv) děcka dnes.

Tyhle parchanty naučí pořádku jen strach a změna režimu (poslední dobou se mi zdá, že to už nebude dlouho trvat, ekonomika západu jde nezvratně ke dnu).

Taky máme u nás pár šmejdu. Třeba v předloni jsme s klukama svépomocí si opravili hasičskou zbrojnici (nově dveře, vrata, okna, fasáda atd.) a za pár dnu byla fasáda a vrata počmáraní. Naštěstí je hasičárna vybavená kamerovým systémem a na záznamu šlo krásně vidět kdo to udělal. Tak než starosta podal trestní oznámení tak jsme se pokoušeli domluvit s rodiči a to jsi měl vidět jak se tomu postavili. Tak se hold to trestní oznámení podalo a to mě pak jeden otec za to napad. Ještě tak zákeřně zezadu, tak jsem ho sundal ze svých zad a uzemnil jsem ho jednou ranou. Pak jsem mu slušně domluvil že už nic nemá zkoušet, že dokážu být pěkná svině a už byl od něj pokoj:-D.