Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOKIA N95 8GB FREE GPS MAPS?

ahoj.Tak 1,Potrebuji vedet,jak zde na poradne smazu stare tema,pac tazana otazka byla vyresena a nac by tu zabirala misto ze :)

2,Chtel bych vedet,jakou zvolit,tedy jestli je,tak jakou zvolit zcela bezplatnou gps navigaci.Mel jsem tam sistemovou Nokia maps v 1,24 tusim,to je jedno,no dnes jsem tam dal asi nejnovejsi Nokia maps 3.0. Tel.ma o.s.simbian s60 3rd
Jde o to,ze pro pouzivani navigace je treba zakoupit licenci,tak by me zajimalo,jestli je nejaka navigace uplne a zcela zdarma.Na ruznych forech jsem nasel,ze si chvali tomtom a garmim,ale odkazy nefungovali a kdyz,tak mi to tel nenechal nainstalovat kvuli proslim certifikatum.Moc prosim o radu a dekuji moc.Jinak ma N95 8GB MA GPS CIP

ve vyjmenovanych slovech po s simbian ani sistem neni,ja doporucuji tobe,dojit si k psichologovi,aby ti pomohl,pac lozit na otazkach a hledat hrubky,ktere hrubky nejsou, a pak nadavat.to asi trpis sebepodcenovani a tak si zvedas ego na hrubkach,vazne,skoc tam a nenic mi tema!

No nic rozumnějšího, než Nokia Maps asi nebude. Já mám na N78 Sygic, něco staršího, funkčního, mně stačí, protože nový kruháč si vždycky stačím domyslet. (Sygic není free..) Ale jak jsem koukal, tak nové verze se už pro Symbian taky nevyvíjí.. Všechno pro Android. :-|

povedal by som ti to kedykolvek a kdekolvek a ak hladas zamienku na bitku alebo podobnu prizemnost tak sa opat len strapnis, pretoze ti vravim len pravdu a za pravdu sa kazdy bije ;-)

Radu na svoj problem si dostal a ked nemienis odstranovat svoje chyby, tak sa necuduj ze ta za ne ludia drbu a smeju sa ti, pretoze si si na vine ty sam.