Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BW meter asi nepracuje spravne, iny soft na meranie a statistiku stiahnutych dat

vysvetlim situaciu : na NTB mam bezdratovy internet s datovym limitom a teda chcem pouzivat nejaky program, ktory mi bude ratat objem dat a ukaze statistiku za den/mesiac atd...
BW meter sa mi celkom pozdava, ale mam s nim problemy. na PC mam 6 uzivatelskych kont, okrem jedneho admina su vsetky limited.
pri instalacii BW meteru som zadal, aby sa nainstaloval pre vsetkych uzivatelov a aby vsetci uzivatelia mali rovnake nastavenie+aby sa spustil po starte windows. pod uctom admin, z ktoreho sa to instalovalo ide vsetko krasne, vsetko meria. ked sa ale prihlasim pod hocijake limitovane konto, program sa so startom windows nespusti, ked ho spustim rucne, vsetky pocitadla pocitaju od nuly a program za chvilku spadne. cize tento program mi je v tejto chvili na nic, pretoze ja potrebujem merat presurfovane data vsetkych kont, nie len adminove....

viete mi poradit co s tym, resp. dat typ na iny program?
zhrniem podmienky: aby dokazal merat presurfovane data pre kazdeho uzivatela+aby vedel zobrazit suhrnnu statistiku vsetkych uctov spolu, je to mozne?

takze dodatok, traffic meter vypadava z hry.....taky maly bug asi. ked zapnem NTB, pracujem a az potom don vlozim kartu, traffic meter stale tvrdi, ze rozhranie nie je aktivne...pripojenie zaloguje, ale nedokaze ratat traffic, vykazuje ho nulovy.
kdezto Netmeter pripojenie karty rozpozna a automaticky zacne pocitat traffic.
pre mna nic tragicke, ale kedze na NTB bude viac velkych BFU userov, je neludske od nich chciet, aby mysleli na to, za pred startom NTB maju mat vlozenu kartu. ...