Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blbne nový počítač

Nazdar.
Mám nový počítač a každý tretí-štvrtý krát, keď ho zapnem, tak sa zasekne pri nabiehaní windows xp. Ostane zaseknutý pri úvodnom logu "windows xp". Inokedy zase nabieha dlho. Mám ho týždeň, niekoľkokrát som ho úplne preinštaloval. Nie som až taký lamer, skúsil som rôzne ovládače na grafiku a dosku. Okrem ovládačov na grafiku a dosku som neinštaloval nič - v podstate čistý windows. Som bezradný. Nenapadá viac niečo? Rozmýšlam o reklamácii.

Asi to zabralo:-D:-D:-D
dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík,
Ten blbý ovládač to robil, s tým som vôbec nepočítal. Reštartoval som to asi 60-krát a už to bootuje bez problému. :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:
Dám si teraz asi ten tabáček.8-)