Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blbne nový počítač

Nazdar.
Mám nový počítač a každý tretí-štvrtý krát, keď ho zapnem, tak sa zasekne pri nabiehaní windows xp. Ostane zaseknutý pri úvodnom logu "windows xp". Inokedy zase nabieha dlho. Mám ho týždeň, niekoľkokrát som ho úplne preinštaloval. Nie som až taký lamer, skúsil som rôzne ovládače na grafiku a dosku. Okrem ovládačov na grafiku a dosku som neinštaloval nič - v podstate čistý windows. Som bezradný. Nenapadá viac niečo? Rozmýšlam o reklamácii.

Skúsil som memory test, ale prebehol v poriadku. To som z toho jeleň. Ešte doplním, že keď už windows raz nabehne tak to ide stabilne aj pri záťaži v aquamarku aj 3Dmarku. Ale po reštarte zase to isté sklamanie.

Asi to zabralo:-D:-D:-D
dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík,
Ten blbý ovládač to robil, s tým som vôbec nepočítal. Reštartoval som to asi 60-krát a už to bootuje bez problému. :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:
Dám si teraz asi ten tabáček.8-)