Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kazaa

Když ji někdo máte, běží vám?
Přeinstalovala jsem Wokna, Kazuu naistaluju, ale odmítá se rozjet. Nepomáhá ani návod na http://www.sdileni.cz/phprs/view.php?cisloclanku=20 04112301
Jedná se o verzi KLResurrection 0.0.7.6F, která běhala v pohodě.
Nechci prosím žádné rady, že mám přejít na něco jiného. Tohle znám, a zatím jsem byla nadmíru spokojená.
Nepomáhá ani instalce z DVD Computer 1/06
Děkuji za postřehy - Líba

loading...

to:Fuente a ostatní
Už to maká, ale musím kápnout božskou. Až dnes jsem zjistila že Wokna měly jenom SP1. Dostaly 2, a teď je /zatím/, všechno OK.
Jenže, na to, že je člověk blbej. musí přijít sám.
Ještě jednou, moc díky "fšem".