Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kazaa

Když ji někdo máte, běží vám?
Přeinstalovala jsem Wokna, Kazuu naistaluju, ale odmítá se rozjet. Nepomáhá ani návod na http://www.sdileni.cz/phprs/view.php?cisloclanku=20 04112301
Jedná se o verzi KLResurrection 0.0.7.6F, která běhala v pohodě.
Nechci prosím žádné rady, že mám přejít na něco jiného. Tohle znám, a zatím jsem byla nadmíru spokojená.
Nepomáhá ani instalce z DVD Computer 1/06
Děkuji za postřehy - Líba

loading...

Tak aspoň odporučím nájsť program na nete, ktorý odstráni všetok bordel z Kazaa. Žiaľ link k nemu neviem ani názov, hádam niekto z poradne vie o čom hovorím.

to:L-Core - tak jsem se tvým názorem nechala zviklat, stáhla jsem si Shaerezu, abych taky věděla co a jak je jinde.
A teď si zase z něčím nevím rady. Když se při "vyhledávání", objeví znak blesku, ve žlutém kolečku, a u něj nápis - zdroje pro tento soubor jsou za firewallem - znamená to, že když chci ten soubor stáhnout, tak musím na tu dobu zakázat firewall ???
Díky za odpověď.

Znalci, Kazuu jsem používala víc jak 3 roky, a konkrétně tahle verze KLResurection 0.0.7.6E nebo F, vždycky byla naprosto čistá, beze všeho svinstva. Někde jsem v poslední době četla, že Kazaa dostala mastnou pokutu, já nevím od koho, a z toho důvodu už možná nejede. Já jsem se jenom chtěla zeptat, jestli jí někdo z vás nemá, a jesli mu šlape. Vypadá to, že mám asi smůlu.
le jinak díky.

Kazaa sice dostala mastnou pokutu, ale protože se nakonec dohodla se zástupci velké čtyřky vydavatelství mimosoudně a odsouhlasila, že půjde již jen legální cestou a bude tedy obsah prodávat, tak je jen logické, že součástí té dohody bylo i totální odstavení všech svých systémů do doby, než budou business-compliant :-) A tato dohoda je stará cca 1-2 týdny, takže.. :-)

to:Fuente a ostatní
Už to maká, ale musím kápnout božskou. Až dnes jsem zjistila že Wokna měly jenom SP1. Dostaly 2, a teď je /zatím/, všechno OK.
Jenže, na to, že je člověk blbej. musí přijít sám.
Ještě jednou, moc díky "fšem".