Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox - Ako dostať na panel ikonu na prepínanie obrazenia obľúbených položiek?

Mamine som spravil notebook a na druhý deň tam už naskakovala v IE nejaká stránka o napadnutí spyware, hoci vlastne poriadne s tým ani nerobila, tak som jej tam hodil Firefox. Všetko by bolo v poriadku, len už som nešťastný z toho, že ona chce na paneli hviezdičku (prepínač bočného panelu oblúbených položiek). Existuje nejaké rozšírenie pre Firefox, čo to tam dá? V nastaveniach som to nenašiel.

Nemusí to byť hviezdička, mne išlo o ikonu, ale aby každý pochopil o čom hovorím, spomenul som hviezdičku. Ikonu som pridal, ako mi to tu jeden z vás napísal, ďakujem. A hádam už môžem pokojne spávať. Mamine tam len toto jediné chýbalo. Ja som si vzhľad FF nikdy neupravoval a ani ma nenapadlo, že taká funkcia tam je. Hľadal som to v nastaveniach a potom v rozšíreniach na webe a nikde nič. ĎAkujem za pomoc, vyriešené.

Edit: Dočasne som ju už učil na Ctrl+B.:-)