Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mizející popisky

dobrý den, počítač si posledni dobou dělá co chce, občas mi zmizí popisky jak u ikon na ploše tak i na internetových stránkách, a někdy popisek zčerná a je rozmazaný, poté musim počkat nebo rovnou restartovat počítač, poraďte. Děkuji

ahoj, no mám Windows XP home edition, no projel jsem to Avastem žadné infekce to nenašlo, a ani jsem nevěděl že mam mít nějakej antispywar :D takže jsem nainstalovat Spyware Terminator 2012 a našel mi 5 infekcí :-), no dneska mi ještě písmenka nezmizela ,a pokud se to stane tak se zas ozvu :D

Jestli myslíš těmi chybějícími popisky třeba tohle, tak se přidávám k tvému dotazu.

Nyní se mi to stalo potřetí (během noci na dnešek). Poprvé se mi to stalo 3.7. Jediné nestandardní věci, které tomu předcházely byly:

pokusná instalace Google Chrome - každý ho chválí, chtěl jsem to zkusit, hlásilo to nemožnost připojit se na jakoukoliv stránku, tak jsem to zase odinstaloval

Adobe Flash Player - těsně po odinstalaci GC mi vyskočila výzva k aktualizace AFP, tu jsem potvrdil, aktualizace neproběhla (chybovou hlášku si nepamatuji)

Zkusil jsem AFP odinstalovat a dát starší verzi, nepomohlo to a navíc mi plno věcí nešlo spustit. Tak mám zase verzi 11.3, všechno funguje, nevím jestli to má vliv na výše uvedenou chybu, ale vždy k tomu došlo při spuštěném FireFoxu 13.0.1.

Projel jsem PC antivirem a Spyware Terminatorem, nic mi to nehlásilo.