Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné načítání systému

Zdravím

Windows 7 Ultimate CZ 64-bit
MSI P-45NEO-2
Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz
Cooler Master Hyper 212+
520w zdroj Seasonic
4GB (kit 2x 2GB) 1066MHz-default na 800MHz
MSI 6870 Hawk

Kde najdu v Biosu vypnutí bootovanie z integrovanej LAN karty?
Mám stejnej problém,včera začal -http://pc.poradna.net/q/view/678034-problemi-vypad avani-systemu
Po zapnutí PC mi to ukazuje tuhle zpravu a system nenaskoci

For Realtek RTL8139(X)/8130/810X PCI Fast Ethernet Controller v2.13 (020326)
PXE-E61: Media test failure, check cable
PXE-M0F: Exiting PXE ROM

Bios se sám přeházel na (obr 1) ,přepsal jsem ho tak jak byl (obr 2),mám to tak nechat nebo třetí a čtvrtej řádek nastavit (obr 3) ?
Muže být problém,že mám mechaniku už od složení jako sata 1 a disk jako sata 3? (obr 4)
Něco o LAN jsem našel jen (obr 5)

Neblbne to poprvé už mám zdroj novej,disk v pořádku-v HD Tune,paměti v pořádku v Memtestu daný na default,kabel k disku novej,všechny kabely přiražený.
Děkuji za rady.

A co když budu mít v mechanice DVD třeba s hrou,nebude to dělat neplechu.Mif to napsal poměrně jasně-první dej DVD, druhé HDD já jen žiju celou dobu v domění,že HDD má být jako první,tak se dotazuji jak dylina znovu.

Pokud tam nebudeš nechávat DVD se zavaděčem (typicky instalačka nějakého OS), nic se neděje. I s ním to ale napíše "press any key to boot from DVD" (či tak nějak), počká pár sekund, a při nestisknutí "any key" pokračuje v bootu z HDD. Neboj, je to v pořádku.

Včera večer při kopírování filmu na flešku PC vytuhlo,po resetu naběhl enem blikající kurzor vlevo hore.Po dalším resetu možnost ctrl+alt+del to reset,ale nikam jsem se nedostal.Natvrdo jsem to vypl.
Dnes naběhlo spuštení- po spustit obvyklím způsobem.Po pěti minutách na netu se mi hryzla na cca minutu myš.Pak zažvejkl disk a hlodavec jede normálně.Obávám se,že je v řiti deska,konkrétně řadič.Je možnost zkoušet jiné SATA připojení disku nebo je to jako celek v pérdeli.

Co zkusít to zapojit IDE Cable,ale to jsem nikdy nerobil,napájení nechám,odpojím SATA dám IDE a co jak kde v Biosu?A co výkon,rychlost disku nepůjde rapidně dolů?

http://pctuning.tyden.cz/hardware/zakladni-desky/1 1632-trikrat_desky_s_intel_p45_express_do_tri_tisi c?start=9

Po tom přepojení to funguje již 3 hodiny bez problému,než jsem to přehodil,tak se mi seklo jestě pár věcí.Je možné,že pokud je chyba v řadiči,že ta spodní trojřada funguje a vrchní je špatná?Disk i mechanika jsou ted vespod.Jde vubec ten řadič nějak vyměnit?Asi těžko...